POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

  1. Home
  2. O nas

Współpraca z naszym zespołem zarządzającym oznacza pełną koncentrację na celu numer jeden – osiąganiu najlepszych wyników.

Matthew Quigley Managing Partner

Matthew jest przedsiębiorcą, który rozpoczął karierę w służbie pogotowia ratunkowego brytyjskiego NHS jako ratownik medyczny w karetce, gdzie pracował przez dziesięć lat.Następnie przez 2 lata był zawodowym kolarzem szosowym, zajmując 153. miejsce w światowym rankingu dróg UCI i 2. w Wielkiej Brytanii. W 2003 roku zbudował i sprzedał dwie firmy usługowe, zlecane na zewnątrz NHS, pierwsze tego rodzaju w tamtym czasie, obie zniknęły odpowiednio w 2006 i 2009 roku. Od tego czasu podjął pracę doradczą z EY, ponownie koncentrując się na opiece zdrowotnej, zanim zaczął pracować nad pozyskiwaniem kapitału w wielu sektorach dla przedsiębiorców, przed utworzeniem Zenith Partners w 2017 roku.

Mark Pinnock Partner

Mark jest wysoko wykwalifikowanym profesjonalistą i niezwykle cennym członkiem zespołu Zenith Partners z bogatym doświadczeniem w zakładaniu i zarządzaniu firmami w różnych obszarach, których wspólnym mianownikiem jest maksymalizacja rentowności.Ma bogate – ponad 30-letnie – doświadczenie we wspieraniu sprzedaży detalicznej marketingu, zarządzaniu projektami, logistyki i strategii przywództwa. Dzięki swym umiejętnościom interpersonalnymma na swoim koncie licznesukcesy w obszarze zwiększania zysków i poprawie płynności finansowejpodmiotów gospodarczych działających w trudnych, często kryzysowych, środowiskach biznesowych. Jego kluczowe cechy to bystrość finansowa, strategia, przywództwo zespołu, procesy, procedury i efektywność, które wraz z zaangażowaniem w kontakty z klientami i dostawcami pomagają mu sprawnie zarządzać wieloma projektami jednocześnie.

„Matthew i zespół Zenith Partners poświęcili dużo czasu i wysiłku w pozyskanie dla nas środków na inwestycje. Bez wahania polecam ich usługi innym”.

JASON HAYWARD-JONES