Finansowanie korporacyjne

  1. Home
  2. Services
  3. Finansowanie korporacyjne

Zenith Partners jest wielokrotnie nagradzaną firmą finansująca biznes z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Zenith Partners to niezależna firma zajmująca się finansowaniem przedsiębiorstw w Londynie, prowadzona przez wyspecjalizowany zespół doświadczonych przedsiębiorców i specjalistów w dziedzinie finansów.

Od wielu lat Partnerzy Zenithdoradzają szerokiemu gronu klientów korporacyjnych, w tym niektórym wysoko notowanym instytucjom finansowym, w przełomowych dla nich transakcjach, a także licznym rozwijającym się małym i średnim spółkom prywatnym i notowanym na giełdzie AIM, działającej w sektorze usług finansowych. Niedawno zakończyliśmy pierwszą ofertę publiczną(IPO) we współpracy z Axial Capital Partners – brytyjskim dostawcą usług opieki zdrowotnej dla tamtejszego NHS.

Zenithjest gwarantem wieloletniej współpracy dzięki relacjom opartym na zaufaniu, oferując szeroką wiedzę specjalistyczną i szeroką sieć powiązań na wysokim szczeblu w ramach kapitału wysokiego ryzyka, funduszy private equity i podmiotów finansujących biznes na wczesnym etapie. Zenith Partners jest najlepszą firmą doradztwa korporacyjnego w Wielkiej Brytanii i z powodzeniem udowodniła swoją godną pochwały pozycję na rynku.

Wiarygodna firma doradztwa korporacyjnego w Wielkiej Brytanii – Zenith Partners

Jesteśmy całkowicie niezależni od jakiejkolwiek innej organizacji, co gwarantuje bezstronne i obiektywne doradztwo na najwyższym poziomie.

Zenith otrzymał ostatnio dwie nagrody za miano jednej z najlepszych firm finansujących biznes w Wielkiej Brytanii. Nagrody te były potwierdzeniem dla naszej wiarygodności w zakresie oferowanych przez nas usług doradztwa korporacyjnego, a także naszej filozofii działania opartej nazasadzie przystępności i zwinności, które cały zespół udowodnił w swoim podejściu do naszych klientów. Mamy również doświadczenie w oferowaniu wsparcia najlepszympodmiotom finansującym start-upy w Londynie i innych miejscach w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego warto wybrać Zenith Partners jako firmę finansującą start-upy?

W ciągu czterech lat Zenithsfinalizował około 50 transakcji z SEED i finansowaniem na wczesnym etapie – od 200 tys. GBP do największego przyrostu wartości w wysokości 50 mln GBP na rzecz znanej obecnie firmy z sektora Fintech.

W ciągu czterech lat Zenith sfinalizował około 50 transakcji z SEED i finansowaniem na wczesnym etapie – od 200 tys. GBP do największego przyrostu wartości w wysokości 50 mln GBP na rzecz znanej obecnie firmy z sektora Fintech.

01 Zespół Spółka Zenith Partners została założona w 2017 roku przez doświadczony zespół finansistów korporacyjnych i przedsiębiorców. Do tej pory Partnerzy Zenith Partners pomogli klientomw zakresie sfinalizowania transakcjibiznesowych o wartości brutto przekraczającej 150 milionów GBP.

02 Sieć Rozbudowana sieć powiązań zapewnia dostęp do wielu możliwości, a także do rozległej sieci kontaktów, w tym wielu największych firm private equity i venture capital, a także innych podmiotów, które aktywnie inwestują w usługi finansowe.

03 Wysokospecjalistyczna wiedza Partnerzy Zenith Partners mają ogromne doświadczenie w inicjowaniu, strukturyzacji i prowadzeniu różnorodnych transakcji.Od kilkudziesięciu lat świadczą usługi doradcze w zakresie fuzji i przejęć. Zenith Partners jest jedną z czołowych firm zajmujących się pozyskiwaniem funduszy w Wielkiej Brytanii, zarówno na rynku publicznym, jak i prywatnym.