Zenith Partners jest w stanie udzielać sekurytyzowanych pożyczek pomostowych o wartości od 50 tys. do 1 mln GBP pod warunkiem dostępności odpowiednich zabezpieczeń i umowy.

Jako Zenith Partners, we współpracy z naszymi partnerami, aktywnie pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom i przedsiębiorcom w korzystaniu z możliwości bez ograniczeń czasowych i niskiej skłonności do ryzyka banków i innych pożyczkodawców. Korzystając z wiedzy naszego zespołu, jesteśmy najlepszą firmą na rynku zajmującą się pożyczkami pomostowymi w Londynie.Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewni wymagane finansowanie, w przeciwieństwie do wielu pożyczkodawców, którzy szukają wszelkich powodów, aby nie udzielać pożyczek. Marka Zenith Partners jest również znana jako najlepsza firma venture capital w Londynie.

Nasze kryteria
Nasz proces kredytowy

Zapytanie wstępne Zapoznaj się z możliwościami, wymaganymi funduszami i dostępnymi opcjami zabezpieczeń. Zenith Partners dokona przeglądu wszelkich dostarczonych wspierających przepływów pieniężnych i informacji finansowych.

Umowa wstępna Po zapoznaniu się i ocenie najlepszej opcji finansowania, zorganizujemy telekonferencję na platformie ZOOM w celu omówienia wszelkich dostępnych opcjiz naszym klientem.

Potwierdzenie warunków umowy Jeśli Zenithjest w stanie wesprzeć daną transakcję, warunki kredytowe zostaną określone w ciągu 72 godzin od pierwszego spotkania na platformie Zoom i otrzymania wszelkich informacji wymaganych od klienta.

Wsparcie prawników Po podpisaniu umowy prawnicy zostaną poinstruowani co do następnych działań, które zakończą się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.