Blog

zenieth

Współpracownicy wymagani w Wielkiej Brytanii i Polsce

Ze względu na szybki rozwój Zenith Partners poszukuje Współpracowników, którzy dołączą do nas w naszej podróży zarówno w Wielkiej Brytanii, jak iw Polsce.

Jeśli masz doświadczenie w branży, czekamy na Ciebie. Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wyjaśniającego, dlaczego nadajesz się na to stanowisko, wraz z dołączonym CV na adres [email protected], zatytułowanego Associate Role.

Kandydaci w Polsce powinni również biegle posługiwać się językiem angielskim.

blog-image-1

Zenith Partners - Ekspansja w Polsce

Zenith Partners rozszerzył działalność na Polskę, otwierając biuro w Bielsku Białej na Śląsku.

Zespół w Polsce będzie zajmował się dynamicznie rozwijającym się polskim rynkiem oraz firmami poszukującymi kapitału inwestycyjnego i rozwojowego.

W epoce po Brexicie Polska pozwala nam również na bliższe kontakty z jurysdykcjami i przedsiębiorstwami w Niemczech, Francji i innych krajach

członkowskich UE.

Prześlij swoje możliwości na adres  i[email protected]

nov-updates

Aktualizacja z 21 grudnia

Finansowanie przedsięwzięć skierowane do rentownych firm rozwijających się ok. 2 mln funtów+. Obecnie poszukujemy bezpiecznego rozmieszczenia finansowania PE/venture dla firm B2B, które mogą wykazać stałe przychody na poziomie ponad 2 mln funtów w ciągu ostatnich 12-24 miesięcy. Fundusze można wykorzystać na kapitał obrotowy/wzrostowy i rurociągi akwizycyjne. Prosimy o kontakt z Zenith Partners (zenithpartners.uk) w celu omówienia dalszych szczegółów.

blog-image-1

Aktualizacja z 22 stycznia

W Nowy Rok weszliśmy w tempie, nawiązując współpracę z firmami z całego spektrum sektorów. Rok 2021 był niezwykle udany dla Zenith Partners, zamykając cztery transakcje tylko w grudniu 2021 r.

Napisz do nas e-mail na adres [email protected] Z przyjemnością przyjrzymy się Twojej propozycji, ponownie, powtarzając, że jesteśmy całkowicie agnostykami dla sektora, o ile propozycja jest opłacalna komercyjnie, przyjrzymy się.

blog-image-1

Letnia 21 aktualizacja

Weszliśmy w sierpień i „okres wakacji letnich” z czterema zakończeniami w czterech różnych firmach w różnych sektorach i funduszach. Dlatego był to pracowity okres, trzy z tych ukończeń zmaterializowały się w handlu detalicznym, technologii i medycynie.

Wraz z nadejściem jesieni i wycofaniem wsparcia rządowego udzielonego w okresie COVID, spodziewamy się, że przedsiębiorstwa w większości sektorów popadną w stan od łagodnych do poważnych problemów finansowych, a drogi do konwencjonalnych rozwiązań pożyczkowych i finansowych zostaną zamknięte.

Napisz do nas na [email protected], a jeśli będziemy w stanie pomóc, zrobimy to.

blog-image-1

Corporate Live Wire Magazine, nagroda numer 2!

Czwarty kwartał rozpoczął się dla nas nominacją i otrzymaniem kolejnej nagrody od Corporate Livewire Magazine, dla Zwycięzcy – Globalnego Partnera Inwestycyjnego 2021/2.

To wysiłek zespołowy w firmie Zenith, a ta nagroda odzwierciedla wysiłki zarówno zespołu w firmie Zenith, jak i naszej firmy partnerskiej Axial Capital.

Ponieważ pracujemy teraz na pełnych obrotach przed świętami Bożego Narodzenia i pod koniec 2021 r., zaobserwowaliśmy zwiększony przepływ transakcji i finalizację wielu umów we współpracy z naszymi dynamicznymi partnerami.

blog-image-1

Aktualizacja rynku w połowie roku 21

Dokapitalizowanie i refinansowanie przedsiębiorstw zostało w ostatnich tygodniach przyspieszone w przypadku ogromnej liczby MŚP. Omówiliśmy z naszymi klientami kwestie przyszłych przepływów pieniężnych i finansowania w obecnym środowisku i z przyjemnością zaoferujemy pomoc innym firmom, które chciałyby porozmawiać o swojej sytuacji. Wyślij e-mail na adres [email protected], a zrobimy, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

business-investment

Zenith Partners został nagrodzony tytułem Winner – Most Approachable and Agile Investment Partner 2021 przez AI Global Media.

Ta nagroda jest odzwierciedleniem ciężkiej pracy obu zespołów w Zenith i Axial Capital Partners.

Staraliśmy się przełamać niepokój przedsiębiorców podchodzących w każdych okolicznościach do funduszy PE/VC o inwestycję.

Nie wahaj się skontaktować z nami, aby zapytać o wsparcie dla Twojej firmy.