Referencje

  1. Home
  2. Referencje

„Jako mała firma z dużymi ambicjami, ale z niewielkimi zasobami, obawialiśmy się zrobić krok z Zenithem. Z perspektywy czasu widzimy, że nie mieliśmy się czym martwić”.

Po raz pierwszy skontaktowałem się z ZenithPartners Limited na początku 2021 roku, kiedy wraz z moim partnerem biznesowym szukaliśmy możliwości rozwoju naszej firmy. Próbowaliśmy skorzystać z usług tradycyjnych pożyczkodawców, ale ponieważ szybko się rozwijaliśmy, nie mieliśmy wymaganych trzech lat rozliczeń finansowych, przez co większość tradycyjnych opcji była dla nas zamknięta.Od pierwszego kontaktu Matt udzielił nam niezwykle cennych rad i wskazał, co powinniśmy zrobić, aby przyciągnąć inwestycje. Przez cały rok rozwijaliśmy nasze plany i składaliśmy podstawy tego, czego potrzebowaliśmy.Oficjalnie nawiązaliśmy współpracę z Zenith Partners We wrześniu 2021 roku, w ciągu zaledwie kilku dni, Matt pomógł nam zbudować dostosowaną dla nas ofertę i plany rozwoju i „nagrał nam” kilku potencjalnych inwestorów. To było bardzo intensywne kilka tygodni z licznymi ofertami od inwestorów. Matt przeprowadził nas przez cały proces, a nawet pomógł prawnikom i księgowymw zakresie wszystkiego, co wykracza poza naszą wiedzę.3 miesiące później mamy inwestycję, wyjątkowo dobrze dopasowanego inwestora, nowego partnera, zasoby i sieć profesjonalistów, w których teraz czujemy się pewni, że możemy rozwijać naszą działalność i sięgać coraz wyżej.Matt i jego współpracownicy przeprowadzili niezwykle trudny proces, który nie zawsze był przyjemny. Ja i mój partner biznesowy liczymy na długą relację z Mattem i mamy nadzieję, że w przyszłości znów będziemy mogli z nim współpracować.

MIKE DUNN
PJD GUITARS UK GUITAR BUILDERS

Od lat szukam inwestorów i bardzo się cieszę, że trafiłem na partnerów Zenith. Matthew odpowiedział mi od razu i pomógł mi na każdym kroku. Stworzyliśmy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Jestem bardzo podekscytowany, że w końcu zaczynam tę „podróż”. Matthew spełnił moje oczekiwania i mam nadzieję, że będzie odpowiadał na więcej moich pomysłów i planów biznesowych. Podziękowania dla partnerów Zenith!

ASHRYA BRISTOL
GENERAL MANAGER

Muszę przyznać, że praca z Matthew to absolutna przyjemność. Ma on nieograniczone pokłady energii i budzi zaufanie. Jego pozytywne nastawienie, chęć wytrwania i dogłębna znajomość świata biznesu to cechy, które sam chciałbym nabyć. Bez wahania polecam Zenith Partners każdemu, kto jest zainteresowany pozyskaniem kapitału na swoje przedsięwzięcie. Jeśli jesteś zmęczony izawiedziony rzeczywistością, nie poddawaj się. Skontaktuj się z Zenith Partners i zobacz różnicę!

ARSHAD HUSSAIN
GENERAL MANAGER

Przyprowadziłem kilku klientów dla Zenith Partners, w szczególności do współpracy zMatthew. Są bardzo zadowoleni z szybkich reakcji naMatthew na korespondencję i zapytania; doceniają jego chęć pójścia o krok dalej,profesjonalizm, pozytywne nastawienie do klientów i doskonałą obsługę klienta.

GEOF AWUNYO
GENERAL MANAGER

Jako CEO startupu potrzebowałem partnera, któremu mogłem zaufać – partnera, który poświęciłbyswój czas na zrozumienie mojego biznesu oraz partnera, który mógłby szybko skojarzyć mnie z odpowiednimi i renomowanymi partnerami inwestycyjnymi. Zenith Partners dał mi to i wiele, wiele więcej.

GARETH BUCHANAN-ROBINSON
CEO – PEDALS

Wirefund przez około pięciu miesięcy bezskutecznie próbował „pukać do drzwi” firm z branży venture capital i private equity.Mieliśmy szczęście i nawiązaliśmy kontakt z Matthew i zespołem Zenith Partners.Wkrótce otrzymaliśmy okazję uczestniczenia w spotkaniach ze wszystkimi właściwymi ludźmi i teraz mamy przed sobą kilka opcji inwestycyjnych, które pozwolą nam iść naprzód i rozwijać naszą działalność.Zespół Zenith Partners poświęcił swój czas, aby dokładnie zrozumieć, czego szukaliśmy i pomógł nam dotrzeć do czołowych londyńskich firm z obszaru private equity. Praca z Matthew, który się nami opiekował od początku do końca, jest czystą przyjemnością.

EVE PARKER
GENERAL MANAGER – WIREFUND

Matthew i zespół Zenith Partners odegrali kluczową rolę w pomocy naszej firmie w stworzeniu i udzieleniu dostępu do pakietu finansowania inwestycji i handlu, który w naszym przypadku sprawdził się w 100 procentach. Wiem, że będą nam również pomagać w przyszłości, gdyż chcemy mieć pewność, że pozyskamy we właściwym czasie odpowiednie środki na dalszy rozwój naszej działalności. Są to bardzo pozytywni, twórczy ludzie, którzy zawsze znajdą właściwe rozwiązanie.

JASON HAYWARD JONES
CO-FOUNDER, DIRECTOR & CEO – GUSTARE HONEY

Stronypartnerskie

Axial Capital Partners

Zenith Ventures