Referencje

„Jako mała firma z dużymi ambicjami, ale z niewielkimi zasobami, obawialiśmy się zrobić krok z Zenithem. Z perspektywy czasu nie mieliśmy się czym martwić.

Po raz pierwszy skontaktowałem się z Zenith partners Limited na początku 2021 roku, kiedy wraz z moim partnerem biznesowym szukaliśmy możliwości rozwoju naszej firmy. Próbowaliśmy tradycyjnych pożyczkodawców, ale ponieważ szybko się rozwijaliśmy, nie mieliśmy 3 lat rachunków finansowych, przez co większość tradycyjnych opcji była dla nas zamknięta.
Od pierwszego kontaktu Matt udzielił nam niezwykle cennych rad i wskazał, co powinniśmy zrobić, aby przyciągnąć inwestycje. Przez cały rok rozwijaliśmy nasze plany i składaliśmy podstawy tego, czego potrzebowaliśmy.
Oficjalnie nawiązaliśmy współpracę z Zenith Partners We wrześniu 2021 r., w ciągu kilku dni, Matt pomógł nam ukształtować naszą ofertę i plany oraz ustawił kilku potencjalnych inwestorów w kolejce. To było bardzo intensywne kilka tygodni z licznymi ofertami od inwestorów. Matt przeprowadził nas przez cały proces, a nawet ustawił prawników i księgowych do wszystkiego, co wykracza poza naszą wiedzę.
3 miesiące później mamy inwestycję, wyjątkowo dobrze dopasowanego inwestora, nowego partnera, zasoby i sieć profesjonalistów, w których teraz czujemy się pewni, że możemy rozwijać naszą działalność na nowe wyżyny.
Matt i jego współpracownicy przeprowadzili niezwykle stresujący proces, który był graniczy z przyjemnością. Ja i mój partner biznesowy liczymy na długą relację z Mattem i mamy nadzieję, że w przyszłości znów będziemy mogli z nim współpracować. ”
Mike Dunn
PJD Guitars
UK Guitar Builders
„Od lat szukam inwestorów i bardzo się cieszę, że trafiłem na partnerów Zenith. Matthew odpowiedział mi od razu i pomógł mi na każdym kroku. Stworzyliśmy innowacyjne i nowoczesne prace – jestem bardzo podekscytowany, że w końcu zaczynam tę podróż. Matthew spełnił moje marzenia i mam nadzieję, że będzie odpowiadał na więcej moich pomysłów i planów biznesowych. Podziękowania dla partnerów Zenith! ”

Ashrya Bristol

„Muszę powiedzieć, że praca z Matthew to absolutna przyjemność. Pokazuje nieograniczoną energię i budzi zaufanie. Jego pozytywne nastawienie, chęć wytrwania i dogłębna znajomość biznesu to cechy, które chciałbym naśladować. Bez wahania polecam Zenith Partners każdemu, kto jest zainteresowany pozyskaniem kapitału na swoje przedsięwzięcie. Jeśli jesteś wypróbowany i zawiódł, nie poddawaj się. Skontaktuj się z Zenith Partners i zobacz różnicę.”

 Arshad Hussain

„Wprowadziłem kilku klientów dla Zenith Partners w ogóle, a Matthew w szczególności. Są bardzo zadowoleni z szybkich odpowiedzi Matthew; chęć pójścia o krok dalej dla klientów i profesjonalizm; pozytywne nastawienie do klientów i doskonała obsługa klienta. ”

 Geof Awunyo

„Pracowałem z Mattem z Zenith Partners i uważam go za doskonałego. )”

 Mathew Krock

„Jako CEO startupu potrzebowałem partnera, któremu mogłem zaufać, partnera, który poświęcił czas na zrozumienie mojego biznesu oraz partnera, który mógłby szybko połączyć mnie z odpowiednimi i renomowanymi partnerami inwestycyjnymi. Zenith Partners dostarczył to i więcej”

 Gareth Buchanan-Robinson CEO – PEDALS

„Wirefund przez około pięć miesięcy bezskutecznie próbował otworzyć drzwi do firm venture capital i private equity.

Mieliśmy szczęście nawiązać kontakt z Matthew i zespołem Zenith Partners i wkrótce uczestniczyliśmy w spotkaniach ze wszystkimi właściwymi ludźmi, teraz mamy przed sobą kilka opcji inwestycyjnych, które pozwolą nam iść naprzód i rozwijać naszą działalność.
Zespół Zenith Partners poświęcił czas, aby dokładnie zrozumieć, czego szukaliśmy i pomógł nam dotrzeć do czołowych londyńskich firm private equity. Praca z Matthew, który to dla nas prowadził, jest przyjemnością.

 Eve Parker – General Manager – WIREFUND

„Matthew i zespół Zenith Partners odegrali kluczową rolę w pomaganiu naszej firmie w projektowaniu i dostępie do pakietu finansowania inwestycji i handlu, który dla nas działa. Będą nam nadal pomagać w przyszłości, aby mieć pewność, że pozyskamy we właściwym czasie odpowiednie środki na dalszy rozwój naszej działalności. Są pozytywni, kreatywni i znajdują właściwe rozwiązania.”

 Jason Hayward-Jones – Co-founder, Director & CEO – Gustare Honey

„Na początku sceptyczny, ale „nie oceniaj książki po okładce”; Matthew i Zenith Partners byli sumienni i wprowadzili nas w szereg dobrze ulokowanych źródeł kapitału, nie marnowali naszego czasu i popychali sprawy, kiedy trzeba było iść dalej”.

 Rupert Schneider – Founder & Director – Gardenia Technologies

„Testenium zwróciło się do Zenith Partners, aby ułatwić nam pozyskanie kapitału. Jestem zachwycony usługą, jaką otrzymaliśmy nawet w trakcie pandemii COVID19. W rezultacie Testenium wkrótce otrzyma inwestycję kapitałową, która pozwoli nam posunąć biznes do przodu, aby osiągnąć trajektorię wzrostu. Gorąco polecam usługi firmy Zenith Partners i jej spółek stowarzyszonych.”

Dr Aras Arasilango BSc – PHD – MISoBL / CEO Testenium

Strony partnerskie

Axial Capital Partners
www.axialcapital.co.uk
Zenith Ventures
www.zenith-ventures.com

Poproś o wstępne spotkanie lub zgłoś swoją propozycję inwestycyjną

Zenith Partners is a company registered in Poland, ul. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, nr 39, lok. —, miejsc. BIELSKO-BIAŁA, kod 43-300. KRS Numer 0000989013

Zenith Partners is a company registered in England and Wales, No: 10988378, whose registered office is at 7 Bell Yard, London, WC2A 2JR VAT No: 279 350 572

T +44 (0) 203 633 5651
E [email protected]