Rozwiązania inwestycyjne

  1. Home
  2. Services
  3. Rozwiązania inwestycyjne

Najlepsze rozwiązania inwestycyjne w Londynie oferowane przez Zenith Partners

Finansowanie Twojej firmy
Nasza różnorodna oferta i szeroki wachlarz funduszy pozwala nam wspierać firmy z wielu różnych branż i o wielu rozmiarach w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy w stanie zapewnić finansowanie na poziomie do 200 milionów funtów kapitału w jednej transakcji, jak również na poziomie 200 tysięcy funtów dla firm na wczesnym etapie, które wykażą się innowacyjnym podejściem do biznesu. Wspieramy podmioty gospodarcze na każdym etapie ich rozwoju.

Jesteśmy jedną z najlepszych firm inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii, a także najbardziej aktywnymi inwestorami i brokerami w zakresie finansowania kapitałowego. Nasze elastyczne, przyjazne i zwinne podejście może być wykorzystane do finansowania pełnego zakresu działań korporacyjnych, niezależnie od tego, czy jest to kapitał z przeznaczeniem na rozwój, aby pomóc firmom w rozwoju następny poziom, czy teżsłużący wspieraniu ambitnego zespołu zarządzającego w wykupie przedsiębiorstwa, w które włożyli dużo wysiłku, energii i czasu.

Zalety uzyskiwania inwestycji od jednej z najlepszych firm inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii

Chętnie przyglądamy się również trudnym i bardziej złożonym przypadkom – zwłaszcza w okresie, gdy przedsiębiorstwapowoli „wracają do formy” po skutkach pandemii COVID-19 i konsekwencjach wycofywania pakietów wsparcia i pożyczek wspieranych przez rząd, które teraz muszą zostać spłacone lub zrestrukturyzowane. Jest to jedna z zalet otrzymywania inwestycji od jednego z najlepszych brokerów inwestycji biznesowych w Wielkiej Brytanii. Zenith Partners jest również znany ze swej aktywnej roli we wspieraniuprywatnych firm inwestycyjnych na terenie Wielkiej Brytanii.

Inwestycje od prywatnych firm inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii

Zenith został niedawno wyróżniony jako jedna z najlepszych firm inwestycyjnych nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na całym świecie, zdobywając dwie nagrody jako najbardziej przystępny i zwinny partner inwestycyjny w latach 2021-2022. Dlatego już dziś zachęcamy Cię do podjęcia niezobowiązującej rozmowy z naszym zespołem, ponieważ jako najlepsza firma, która pozyskuje inwestycje z Wielkiej Brytanii, jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaoferować Ci rozwiązanie inwestycyjne.

VC przejmują mniejszościowe udziały w przedsiębiorstwach, bardzo często obok innych VC i inwestorów. Firmy na wczesnym etapie zbierają pieniądze w „rundach” – Serii A, B, C, itd. – które są następnie„świadkami” dalszych inwestycji od tych samych inwestorów lub nowych podmiotów, aby wspierać firmę w miarę jej rozwoju. Wiele start-upów otrzyma również finansowanie przed Serią A, poprzez inwestycje tzw. „aniołów”, finansowanie społecznościowe, granty, inkubatory, a nawet przyjaciół i rodzinę. Skontaktuj się z Zenith Partners w celu znalezienia godnego rozwiązania inwestycyjnego w Londynie i całej Wielkiej Brytanii.