Kapitał wysokiego ryzyka

  1. Home
  2. Services
  3. Kapitał wysokiego ryzyka

Zwiększ swój Venture Capital w Londynie z Zenith Partners.

Venture capital(VC) zapewnia finanse i wiedzę operacyjną przedsiębiorcom i start-upom – zwykle w sektorach opartych na technologiach, takich jak ICT, life sciences czy fintech.Fundusze VC są inwestowane w każdy sektor, w którym uznawany jest kapitał narażony na wysokie ryzyko (kapitał wysokiego ryzyka). Zenith Partners jest dostawcą kapitału wysokiego ryzyka w Londynie, pomagając w pozyskiwaniu funduszy na przedsięwzięcia, które mają są dla Ciebie kluczowe znaczenie.

Główna różnica między private equity a venture capital sprowadza się do wieku podmiotu gospodarczego. Private equity zazwyczaj inwestuje w dojrzałą firmę, działającą od wielu lat, a nawet od dziesięcioleci. Firmy venture capital starają się inwestować w projekty, które są uważane za te na wczesnym etapie, ale jeśli firma odniesie sukces, zaoferują większy zwrot z inwestycji swojej bazie inwestorów. Najlepsze firmy venture capital w Londynie oferują najwyższy zwrot z inwestycji wraz z zyskiem.

Wybierz jedną z najlepszych firm venture capital
w Londynie

Jeśli angażujesz się z Zenith Partners, aby podnieść Venture Capital w Londynie lub w całej Wielkiej Brytanii, wybierasz spośród najlepszych firmy Venture Capital w Londynie. Zenith niedawno zdobył dwie nagrody przyznawane przez magazyn Worldwide Finance Awards i CorporateLivewire, dlatego jest jednym z najlepszych dostawców Venture Capital z siedzibą w Wielkiej Brytanii i Londynie.

Dlaczego Zenith Partnersjest w czołówce dostawców kapitału wysokiego ryzyka w Londynie i Wielkiej Brytanii?

Wiele najbardziej znanych firm na świecie rozpoczęło działalność od finansowania venture capital. W Wielkiej Brytanii uczyniły tak takie spółki, jak Skyscanner, Seatwave i Moshi Monsters, a globalnie znane marki – takie, jak Google, Facebook i Skype – otrzymały wsparcie venture na wczesnych etapach swojego funkcjonowania.

VC przejmują mniejszościowe udziały w przedsiębiorstwach, bardzo często obok innych VC i inwestorów. Firmy na wczesnym etapie zbierają pieniądze w „rundach” – Serii A, B, C itd. – które będą zabezpieczeniem dalszych inwestycji od tych samych inwestorów lub nowych, aby wspierać firmę w miarę jej rozwoju. Wiele start-upów otrzyma również finansowanie przed Serią A, poprzez inwestycje tzw. „aniołów”, finansowanie społecznościowe, granty, inkubatory, a nawet przyjaciół i rodzinę. Możesz rozrastać się z Zenith Partners, aby skutecznie pozyskiwać kapitał wysokiego ryzyka w Londynie.