Rozwiązania inwestycyjne

Najlepsze rozwiązania inwestycyjne w Londynie oferowane przez Zenith Partners

Finansowanie Twojej firmy – Nasza zróżnicowana oferta i sieć funduszy pozwala nam wspierać firmy o różnych profesjach i rozmiarach w całej Wielkiej Brytanii. Możemy zapewnić do zarówno 200 milionów funtów kapitału w jednej transakcji jak i tak niską kwotę, jak 200 tysięcy funtów dla firm na wczesnym etapie, które mogą wykazać się innowacyjnością. Wspieramy firmy na każdym etapie ich rozwoju.

Jesteśmy jedną z najlepszych firm inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii oraz najbardziej aktywnymi inwestorami i brokerami w zakresie finansowania kapitałowego. Nasze elastyczne, przyjazne i zwinne podejście może być wykorzystane do finansowania pełnego zakresu działań korporacyjnych, niezależnie od tego, czy jest to kapitał na rozwój, aby pomóc firmom w rozwoju następny poziom lub wspieranie ambitnego zespołu zarządzającego w wykupie firmy, nad którą ciężko pracowali.

Zalety uzyskiwania inwestycji od jednej z najlepszych firm inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii.

Z radością przyglądamy się również trudnym i złożonym sytuacjom, zwłaszcza gdy firmy wracają do zdrowia po pandemii COVID 19 i konsekwencjach wycofywania urlopów i pożyczek wspieranych przez rząd, które teraz muszą zostać spłacone lub zrestrukturyzowane. Jest to jedna z zalet otrzymywania inwestycji od jednego z najlepszych brokerów inwestycji biznesowych w Wielkiej Brytanii. Zenith Partners jest również znany z najlepszych prywatnych firm inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii.

Inwestycje od prywatnych firm inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii.

Zenith został niedawno wyróżniony jako jedna z najlepszych firm inwestycyjnych nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na całym świecie, zdobywając dwie nagrody jako najbardziej przystępny i zwinny partner inwestycyjny 2021/2022. Dlatego zachęcamy Cię do podjęcia dziś niezobowiązującej dyskusji z naszym zespołem, ponieważ jako najlepsza firma, która pozyskuje inwestycje z Wielkiej Brytanii, jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaoferować Ci rozwiązanie inwestycyjne.

VC przejmują mniejszościowe udziały w przedsiębiorstwach, bardzo często obok innych VC i inwestorów. Firmy na wczesnym etapie zbierają pieniądze w „rundach” – Serii A, B, C itd. – które będą świadkiem dalszych inwestycji od tych samych inwestorów i/lub nowych, aby wspierać firmę w miarę jej rozwoju. Wiele start-upów otrzyma również finansowanie przed Serią A, poprzez inwestycje “aniołów”, finansowanie społecznościowe, granty, inkubatory, a nawet przyjaciół i rodzinę. Skontaktuj się z Zenith Partners w celu znalezienia godnego rozwiązania inwestycyjnego w Londynie i całej Wielkiej Brytanii.

Poproś o wstępne spotkanie lub zgłoś swoją propozycję inwestycyjną

Zenith Partners is a company registered in Poland, ul. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, nr 39, lok. —, miejsc. BIELSKO-BIAŁA, kod 43-300. KRS Numer 0000989013

Zenith Partners is a company registered in England and Wales, No: 10988378, whose registered office is at 7 Bell Yard, London, WC2A 2JR VAT No: 279 350 572

T +44 (0) 203 633 5651
E [email protected]

Poniedziałek: 09:00 – 17:00
Wtorek: 09:00 – 17:00
Środa: 09:00 – 17:00
Czwartek: 09:00 – 17:00
Piątek: 09:00 – 17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne