Finansowanie korporacyjne

Zenith Partners jest nagradzaną firmą finansująca biznes z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Zenith Partners to niezależna firma zajmująca się finansowaniem przedsiębiorstw w Londynie, prowadzona przez wyspecjalizowany zespół doświadczonych przedsiębiorców i specjalistów w dziedzinie finansów.

Przez lata Partnerzy Zenith doradzali szerokiemu gronu klientów korporacyjnych, w tym niektórym wysoko notowanym instytucjom finansowym w przełomowych transakcjach, a także licznym rozwijającym się małym i średnim spółkom prywatnym i notowanym na giełdzie AIM, działającym w sektorze usług finansowych. Niedawno zakończyliśmy nasze pierwsze IPO we współpracy z Axial Capital Partners brytyjskim dostawcą usług opieki zdrowotnej NHS.

Zenith zapewnia wieloletnią współpracę dzięki relacjom opartym na zaufaniu, oferując szeroką wiedzę specjalistyczną i dużą sieć powiązań wysokiego szczebla w ramach kapitału wysokiego ryzyka, funduszy private equity i podmiotów finansujących na wczesnym etapie. Zenith Partners jest najlepszą firmą doradztwa korporacyjnego w Wielkiej Brytanii i z powodzeniem udowodniła swoją godną pochwały pracę.

Wiarygodna firma doradztwa korporacyjnego w Wielkiej Brytanii – Zenith Partners.

Firma jest całkowicie niezależna od jakiejkolwiek innej organizacji, co gwarantuje bezstronne i obiektywne doradztwo.

Zenith otrzymał ostatnio dwie nagrody za bycie jedną z najlepszych firm finansujących biznes w Wielkiej Brytanii. Nagrody te były potwierdzeniem dla naszej wiarygodności w naszych usługach doradztwa korporacyjnego oraz naszej przystępności i zwinności, które cały zespół wykazał w swoim podejściu do pomocy klientom. Mamy również doświadczenie w oferowaniu najlepszych firm finansujących start-upy w Londynie i całej Wielkiej Brytanii.

Dlaczego warto wybrać Zenith Partners jako firmę finansującą start-upy?

Zenith w ciągu czterech lat sfinalizował około 50 transakcji, z SEED i finansowaniem na wczesnym etapie od 200 tys. GBP do naszego największego zwiększenia wartości w wysokości 50 mln GBP na rzecz znanej obecnie firmy z sektora Fintech.

Zenith w ciągu czterech lat sfinalizował około 50 transakcji, z SEED i finansowaniem na wczesnym etapie od 200 tys. GBP do naszego największego podniesienia w wysokości 50 mln GBP na rzecz znanej obecnie firmy z sektora Fintech.

01

Zespół

Zenith Partners została założona w 2017 roku przez doświadczony zespół finansistów korporacyjnych i przedsiębiorców. Partnerzy Zenith Partners wspólnie doradzali i sfinalizowali do tej pory transakcje o wartości brutto przekraczającej 150 milionów funtów .

02

Sieć

Rozbudowana sieć powiązań zapewnia dostęp do wielu możliwości, a także do rozległej sieci kontaktów, w tym wielu największych firm private equity i venture capital, a także innych firm, które aktywnie inwestują w usługi finansowe .

03

Ekspertyza

Partnerzy Zenith Partners mają doświadczenie w inicjowaniu, strukturyzacji i prowadzeniu różnorodnych transakcji i przez kilkadziesiąt lat świadczyli usługi doradcze w zakresie fuzji i przejęć. Zenith Partners jest jedną z wybitnych firm zajmujących się pozyskiwaniem funduszy w Wielkiej Brytanii, zarówno na rynku publicznym, jak i prywatnym.

Poproś o wstępne spotkanie lub zgłoś swoją propozycję inwestycyjną

Zenith Partners is a company registered in Poland, ul. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO, nr 39, lok. —, miejsc. BIELSKO-BIAŁA, kod 43-300. KRS Numer 0000989013

Zenith Partners is a company registered in England and Wales, No: 10988378, whose registered office is at 7 Bell Yard, London, WC2A 2JR VAT No: 279 350 572

T +44 (0) 203 633 5651
E [email protected]

Poniedziałek: 09:00 – 17:00
Wtorek: 09:00 – 17:00
Środa: 09:00 – 17:00
Czwartek: 09:00 – 17:00
Piątek: 09:00 – 17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne